Průvodce výběrem
skateboardů


Skateboardy  >  Novinky  >  Skateboard vyzkoušela i babička

Skateboard vyzkoušela i babička

Nadšení ze skateboardů v některých rodinách nezná mezí. Zdá se, že modely od českého výrobce inSPORTline odolají opravdu všemu - jízdním pokusům seniorů i psím zubům.

Paní Alena Vavříčková se vyznává: "Jízda na skateboardu vypadá jednoduše, ale opak je pravdou. Ovšem není to produktem, ale nohama. Zkoušeli jsme ho všichni z rodiny, i babička. Po roce používání je stále funční a dokonce se stalo, že několikrát zmoknul a nerozklížil se. Je dokonce tak tvrdý, že odolá i zubům naší labradorky. Stoprocetní výrobek. Máme v rodině dost dětí, větší jezdí ve stoje a malé v sedě, takže skateboard splní i funkci vozítka pro malé děti. Cena byla pro náš rozpočet také velmi dobrá, takže stoprocentní spokojenost."

Kupte si ho také!

Skateboard uplatníte především ve skateparcích, U-rampách, zkrátka všude, kde můžete překonávat nějakou překážku. Vybírat lze v e-shopu inSPORTline z široké nabídky skateboardů WORKER, Fila, Tony Hawk, Shaun White či jiných značek.

Sdílejte článek

Zveřejněno:


Novinky

Základní triky na skateboardu

I dospělí oceňují skateboardy, protože tato nová móda konečně přitahuje děti a mládež k pohybu. Dnes se podíváme na základní triky, které se provádějí na skateboardu.

16. 5. 2016

Skateboardy z bazaru: Ano, nebo ne?

Skateboardy jsou dnes velmi žádané, proto se hojně vyskytují také v bazarech se sportovními potřebami. V bazaru získáte skateboard levněji, vyplatí se však tento nákup po všech stránkách?

4. 5. 2016

Co o skateboardu vypovídají kolečka?

Velikost a tvrdost koleček podstatně ovlivňují jízdní vlastnosti skateboardu. Při jejich výběru se řiďte zamýšleným stylem jízdy.

5. 4. 2016

Jak správně vybrat skateboard pro dítě?

Prkno je IN - zábava, životní styl a adrenalin pro děti, dospívající i dospělé. Možná ale toho o skateboardu moc nevíte, a přesto jím chcete udělat radost svému dítěti. U nás jste na správné adrese.

23. 3. 2016

Skateboard vyzkoušela i babička

Nadšení ze skateboardů v některých rodinách nezná mezí. Zdá se, že modely od českého výrobce inSPORTline odolají opravdu všemu - jízdním pokusům seniorů i psím zubům.

5. 2. 2016

všechny novinky