Průvodce výběrem
skateboardů


Skateboardy  >  Novinky  >  Skateboard vyzkoušela i babička

Skateboard vyzkoušela i babička

Nadšení ze skateboardů v některých rodinách nezná mezí. Zdá se, že modely od českého výrobce inSPORTline odolají opravdu všemu - jízdním pokusům seniorů i psím zubům.

Paní Alena Vavříčková se vyznává: "Jízda na skateboardu vypadá jednoduše, ale opak je pravdou. Ovšem není to produktem, ale nohama. Zkoušeli jsme ho všichni z rodiny, i babička. Po roce používání je stále funční a dokonce se stalo, že několikrát zmoknul a nerozklížil se. Je dokonce tak tvrdý, že odolá i zubům naší labradorky. Stoprocetní výrobek. Máme v rodině dost dětí, větší jezdí ve stoje a malé v sedě, takže skateboard splní i funkci vozítka pro malé děti. Cena byla pro náš rozpočet také velmi dobrá, takže stoprocentní spokojenost."

Kupte si ho také!

Skateboard uplatníte především ve skateparcích, U-rampách, zkrátka všude, kde můžete překonávat nějakou překážku. Vybírat lze v e-shopu inSPORTline z široké nabídky skateboardů WORKER, Fila, Tony Hawk, Shaun White či jiných značek.

Sdílejte článek

Zveřejněno:


Novinky

Skateboard, nebo longboard?

Vybíráte si nové prkno na pořádnou jízdu? Pak si nejspíše vybíráte mezi skateboardem a longboardem. Který je pro vás vhodnější?

30. 8. 2016

Nejlepší skate parky - Praha

Je krásně a láká vás to na skateboard? Kam však zamířit? Také nás to zajímalo a vyhledali jsme nejoblíbenější skateparky v české metropoli Praze.

2. 8. 2016

Kdy zvolit longboard a kdy mini board?

Longboard je delší prkno, které umožňuje stabilní a pohodlnou jízdu. Dá se na něm jet rychle a je v podstatě univerzální - využijete ho ve městě i při sjezdu. A pocit jako na surfu také není k zahození!

7. 7. 2016

Penny board - trošku jiný skateboard

Penny board je menší typ skateboardu s nízkou hmotností i cenou, stabilní, vyrobený vesměs z plastu a bez gripu. Představuje ideální dopravní prostředek do města, protože se vejde do batohu.

3. 6. 2016

Základní triky na skateboardu

I dospělí oceňují skateboardy, protože tato nová móda konečně přitahuje děti a mládež k pohybu. Dnes se podíváme na základní triky, které se provádějí na skateboardu.

16. 5. 2016

všechny novinky