Průvodce výběrem
skateboardů


Skateboardy  >  Novinky  >  Projeďte se městem na skateboardu jako Justin Bieber

Projeďte se městem na skateboardu jako Justin Bieber

Také populární kanadský zpěvák Justin Bieber občas vymění automobil, v jeho případě Lamborghini, za praktický skateboard.

Aktuálně s ním brázdil ulice kalifornského města Beverly Hills, jak uvedl britský deník Daily Mail. Zlé jazyky ovšem tvrdí, že Justin Bieber na skateboardu nic neumí, jen se rád předvádí před fanynkami.

Ať tak či tak, známý zpěvák věčně obklopený ochrankou jistě ocení, když může vyrazit na skateboardu na čerstvý vzduch, sportovat a bavit se podle svého. Alespoň chvíli, než ho zaměří paparazziové.

Začínejte na skateboardu s malými stabilními kolečky

Chcete být lepší než Justin? Pro výuku a rozvíjení jízdních schopností vám doporučujeme skateboard Ground Control, který má desku z čínského javoru a nosnost 110 kg. V e-shopu inSPORTline je teď ve 4 designech za 429 Kč.

 

Sdílejte článek

Zveřejněno:


Novinky

Základní triky na skateboardu

I dospělí oceňují skateboardy, protože tato nová móda konečně přitahuje děti a mládež k pohybu. Dnes se podíváme na základní triky, které se provádějí na skateboardu.

16. 5. 2016

Skateboardy z bazaru: Ano, nebo ne?

Skateboardy jsou dnes velmi žádané, proto se hojně vyskytují také v bazarech se sportovními potřebami. V bazaru získáte skateboard levněji, vyplatí se však tento nákup po všech stránkách?

4. 5. 2016

Co o skateboardu vypovídají kolečka?

Velikost a tvrdost koleček podstatně ovlivňují jízdní vlastnosti skateboardu. Při jejich výběru se řiďte zamýšleným stylem jízdy.

5. 4. 2016

Jak správně vybrat skateboard pro dítě?

Prkno je IN - zábava, životní styl a adrenalin pro děti, dospívající i dospělé. Možná ale toho o skateboardu moc nevíte, a přesto jím chcete udělat radost svému dítěti. U nás jste na správné adrese.

23. 3. 2016

Skateboard vyzkoušela i babička

Nadšení ze skateboardů v některých rodinách nezná mezí. Zdá se, že modely od českého výrobce inSPORTline odolají opravdu všemu - jízdním pokusům seniorů i psím zubům.

5. 2. 2016

všechny novinky