Průvodce výběrem
skateboardů


Skateboardy  >  Novinky  >  Projeďte se městem na skateboardu jako Justin Bieber

Projeďte se městem na skateboardu jako Justin Bieber

Také populární kanadský zpěvák Justin Bieber občas vymění automobil, v jeho případě Lamborghini, za praktický skateboard.

Aktuálně s ním brázdil ulice kalifornského města Beverly Hills, jak uvedl britský deník Daily Mail. Zlé jazyky ovšem tvrdí, že Justin Bieber na skateboardu nic neumí, jen se rád předvádí před fanynkami.

Ať tak či tak, známý zpěvák věčně obklopený ochrankou jistě ocení, když může vyrazit na skateboardu na čerstvý vzduch, sportovat a bavit se podle svého. Alespoň chvíli, než ho zaměří paparazziové.

Začínejte na skateboardu s malými stabilními kolečky

Chcete být lepší než Justin? Pro výuku a rozvíjení jízdních schopností vám doporučujeme skateboard Ground Control, který má desku z čínského javoru a nosnost 110 kg. V e-shopu inSPORTline je teď ve 4 designech za 429 Kč.

 

Sdílejte článek

Zveřejněno:


Novinky

Skateboard, nebo longboard?

Vybíráte si nové prkno na pořádnou jízdu? Pak si nejspíše vybíráte mezi skateboardem a longboardem. Který je pro vás vhodnější?

30. 8. 2016

Nejlepší skate parky - Praha

Je krásně a láká vás to na skateboard? Kam však zamířit? Také nás to zajímalo a vyhledali jsme nejoblíbenější skateparky v české metropoli Praze.

2. 8. 2016

Kdy zvolit longboard a kdy mini board?

Longboard je delší prkno, které umožňuje stabilní a pohodlnou jízdu. Dá se na něm jet rychle a je v podstatě univerzální - využijete ho ve městě i při sjezdu. A pocit jako na surfu také není k zahození!

7. 7. 2016

Penny board - trošku jiný skateboard

Penny board je menší typ skateboardu s nízkou hmotností i cenou, stabilní, vyrobený vesměs z plastu a bez gripu. Představuje ideální dopravní prostředek do města, protože se vejde do batohu.

3. 6. 2016

Základní triky na skateboardu

I dospělí oceňují skateboardy, protože tato nová móda konečně přitahuje děti a mládež k pohybu. Dnes se podíváme na základní triky, které se provádějí na skateboardu.

16. 5. 2016

všechny novinky