Skateboardy Worker – pro začátečníky i ostřílené borce

Pro začínající skejťáky jsou určena plastová a dřevěná prkna s nosností od 25 do 100 kg, která se pohybují v cenovém rozmezí 200 až 700 Kč. Do této kategorie spadá i nejprodávanější skateboard Worker Free Time s nosností 50 kg, nyní v akci za 435 Kč.

Také další místa v žebříčku oblíbenosti patří skateboardům značky Worker za ceny od 279 Kč. A když už budete v inSPORTline skate shopu, nezapomeňte svým dětem pořídit i doplňky k tomuto sportu, zejména freestyle přilbu (zhruba od 300 Kč).

Adrenalin na skateboardu však vyhledávají i odrostlejší, proto se podíváme také na skejty pro dospělé. Doporučujeme vám skateboard Worker Gloomy s nosností 100 kg, zrovna zlevněný o 51 %, na 484 Kč. Je vyroben z čínského javoru a má vynikající jízdní vlastnosti.

Pár slov k bezpečnosti výrobků Worker

Určitě vás zajímá také to, jak se značka Worker stará o bezpečnost svých zákazníků. Má ji rozhodně na prvním místě, takže:

  • dbá na nejvyšší standard provedení všech výrobků
  • zajišťuje certifikáty podléhající nejpřísnějším evropským kritériím
  • u skateboardů navíc plní normy EN-71 německé zkušebny TÜV NORD a ASTM Internacional

Značka Worker vám vždy nabídne přesně to, co od výrobku určeného k aktivnímu odpočinku očekáváte, a navíc za rozumnou cenu. Ať už to budou skateboardy, brusle, zimní, cyklistické či moto přilby, snowboardy, odrážedla, koloběžky nebo třeba sportovní oblečení.