Průvodce výběrem
skateboardů


Skateboardy  >  Novinky  >  Skateboardy Worker – pro začátečníky i ostřílené borce

Skateboardy Worker – pro začátečníky i ostřílené borce

Worker je známá značka sportovních potřeb pro všechny věkové kategorie, jejíž úplný sortiment najdete na webu inSPORTline.cz. Dnes se zaměříme na skateboardy Worker.

Pro začínající skejťáky jsou určena plastová a dřevěná prkna s nosností od 25 do 100 kg, která se pohybují v cenovém rozmezí 200 až 700 Kč. Do této kategorie spadá i nejprodávanější skateboard Worker Free Time s nosností 50 kg, nyní v akci za 435 Kč.

Také další místa v žebříčku oblíbenosti patří skateboardům značky Worker za ceny od 279 Kč. A když už budete v inSPORTline skate shopu, nezapomeňte svým dětem pořídit i doplňky k tomuto sportu, zejména freestyle přilbu (zhruba od 300 Kč).

Adrenalin na skateboardu však vyhledávají i odrostlejší, proto se podíváme také na skejty pro dospělé. Doporučujeme vám skateboard Worker Gloomy s nosností 100 kg, zrovna zlevněný o 51 %, na 484 Kč. Je vyroben z čínského javoru a má vynikající jízdní vlastnosti.

Pár slov k bezpečnosti výrobků Worker

Určitě vás zajímá také to, jak se značka Worker stará o bezpečnost svých zákazníků. Má ji rozhodně na prvním místě, takže:

  • dbá na nejvyšší standard provedení všech výrobků
  • zajišťuje certifikáty podléhající nejpřísnějším evropským kritériím
  • u skateboardů navíc plní normy EN-71 německé zkušebny TÜV NORD a ASTM Internacional

Značka Worker vám vždy nabídne přesně to, co od výrobku určeného k aktivnímu odpočinku očekáváte, a navíc za rozumnou cenu. Ať už to budou skateboardy, brusle, zimní, cyklistické či moto přilby, snowboardy, odrážedla, koloběžky nebo třeba sportovní oblečení. 

Sdílejte článek

Zveřejněno:


Novinky

Základní triky na skateboardu

I dospělí oceňují skateboardy, protože tato nová móda konečně přitahuje děti a mládež k pohybu. Dnes se podíváme na základní triky, které se provádějí na skateboardu.

16. 5. 2016

Skateboardy z bazaru: Ano, nebo ne?

Skateboardy jsou dnes velmi žádané, proto se hojně vyskytují také v bazarech se sportovními potřebami. V bazaru získáte skateboard levněji, vyplatí se však tento nákup po všech stránkách?

4. 5. 2016

Co o skateboardu vypovídají kolečka?

Velikost a tvrdost koleček podstatně ovlivňují jízdní vlastnosti skateboardu. Při jejich výběru se řiďte zamýšleným stylem jízdy.

5. 4. 2016

Jak správně vybrat skateboard pro dítě?

Prkno je IN - zábava, životní styl a adrenalin pro děti, dospívající i dospělé. Možná ale toho o skateboardu moc nevíte, a přesto jím chcete udělat radost svému dítěti. U nás jste na správné adrese.

23. 3. 2016

Skateboard vyzkoušela i babička

Nadšení ze skateboardů v některých rodinách nezná mezí. Zdá se, že modely od českého výrobce inSPORTline odolají opravdu všemu - jízdním pokusům seniorů i psím zubům.

5. 2. 2016

všechny novinky