Průvodce výběrem
skateboardů


Skateboardy  >  Novinky  >  Skateboardy Worker – pro začátečníky i ostřílené borce

Skateboardy Worker – pro začátečníky i ostřílené borce

Worker je známá značka sportovních potřeb pro všechny věkové kategorie, jejíž úplný sortiment najdete na webu inSPORTline.cz. Dnes se zaměříme na skateboardy Worker.

Pro začínající skejťáky jsou určena plastová a dřevěná prkna s nosností od 25 do 100 kg, která se pohybují v cenovém rozmezí 200 až 700 Kč. Do této kategorie spadá i nejprodávanější skateboard Worker Free Time s nosností 50 kg, nyní v akci za 435 Kč.

Také další místa v žebříčku oblíbenosti patří skateboardům značky Worker za ceny od 279 Kč. A když už budete v inSPORTline skate shopu, nezapomeňte svým dětem pořídit i doplňky k tomuto sportu, zejména freestyle přilbu (zhruba od 300 Kč).

Adrenalin na skateboardu však vyhledávají i odrostlejší, proto se podíváme také na skejty pro dospělé. Doporučujeme vám skateboard Worker Gloomy s nosností 100 kg, zrovna zlevněný o 51 %, na 484 Kč. Je vyroben z čínského javoru a má vynikající jízdní vlastnosti.

Pár slov k bezpečnosti výrobků Worker

Určitě vás zajímá také to, jak se značka Worker stará o bezpečnost svých zákazníků. Má ji rozhodně na prvním místě, takže:

  • dbá na nejvyšší standard provedení všech výrobků
  • zajišťuje certifikáty podléhající nejpřísnějším evropským kritériím
  • u skateboardů navíc plní normy EN-71 německé zkušebny TÜV NORD a ASTM Internacional

Značka Worker vám vždy nabídne přesně to, co od výrobku určeného k aktivnímu odpočinku očekáváte, a navíc za rozumnou cenu. Ať už to budou skateboardy, brusle, zimní, cyklistické či moto přilby, snowboardy, odrážedla, koloběžky nebo třeba sportovní oblečení. 

Sdílejte článek

Zveřejněno:


Novinky

Skateboard, nebo longboard?

Vybíráte si nové prkno na pořádnou jízdu? Pak si nejspíše vybíráte mezi skateboardem a longboardem. Který je pro vás vhodnější?

30. 8. 2016

Nejlepší skate parky - Praha

Je krásně a láká vás to na skateboard? Kam však zamířit? Také nás to zajímalo a vyhledali jsme nejoblíbenější skateparky v české metropoli Praze.

2. 8. 2016

Kdy zvolit longboard a kdy mini board?

Longboard je delší prkno, které umožňuje stabilní a pohodlnou jízdu. Dá se na něm jet rychle a je v podstatě univerzální - využijete ho ve městě i při sjezdu. A pocit jako na surfu také není k zahození!

7. 7. 2016

Penny board - trošku jiný skateboard

Penny board je menší typ skateboardu s nízkou hmotností i cenou, stabilní, vyrobený vesměs z plastu a bez gripu. Představuje ideální dopravní prostředek do města, protože se vejde do batohu.

3. 6. 2016

Základní triky na skateboardu

I dospělí oceňují skateboardy, protože tato nová móda konečně přitahuje děti a mládež k pohybu. Dnes se podíváme na základní triky, které se provádějí na skateboardu.

16. 5. 2016

všechny novinky