Průvodce výběrem
skateboardů


Skateboardy  >  Novinky  >  Skvělý dárek na Vánoce. To je již řadu let skateboard

Skvělý dárek na Vánoce. To je již řadu let skateboard

Tím nejlepším vánočním dárkem je už po celá desetiletí pro mnoho dětí a teenagerů skateboard, skate, prkno… a nově také longboard. Zábava, životní styl a adrenalin, který je často neopouští ani v dospělém věku.

Také uvažujete o koupi této sportovní potřeby? Poradíme vám, podle čeho skateboard vybrat. A něco si povíme i o tom, jak zkrotit to prkno na 4 kolečkách. No, vyžaduje to zručnost, odvahu a umění udržet rovnováhu. Důležité je také koupit nejen kvalitní skateboard, ale i chrániče a helmu.

Novinkou v této oblasti jsou longboardy, které vypadají jako běžný skateboard, ale jsou delší. Mají také větší a měkčí kola, a co se týče požitku z jízdy, snaží se přiblížit surfu. Hodně společného mají i se snowboardem. Originální longboard je vyroben z kanadského javoru, ale na trhu jsou i levnější a méně kvalitní desky z javoru čínského.

Jak nákladný bude dárek – skateboard?

Pro mladé skejťáky vybírejte mezi odolnými plastovými a dřevěnými prkny, která se pohybují v cenové relaci od 200 do 700 korun a mají nosnost od 25 do 100 kilogramů.

A využijte i slevy opravdu kvalitních výrobků. Například profi skateboard z kanadského javoru Worker Skull s nosností 80 kilogramů je nyní v akci za 960 korun, přičemž dříve stál 1 599 korun. Hodí se na U rampu, do skateparku i na volnou jízdu. 

Sdílejte článek

Zveřejněno:


Novinky

Základní triky na skateboardu

I dospělí oceňují skateboardy, protože tato nová móda konečně přitahuje děti a mládež k pohybu. Dnes se podíváme na základní triky, které se provádějí na skateboardu.

16. 5. 2016

Skateboardy z bazaru: Ano, nebo ne?

Skateboardy jsou dnes velmi žádané, proto se hojně vyskytují také v bazarech se sportovními potřebami. V bazaru získáte skateboard levněji, vyplatí se však tento nákup po všech stránkách?

4. 5. 2016

Co o skateboardu vypovídají kolečka?

Velikost a tvrdost koleček podstatně ovlivňují jízdní vlastnosti skateboardu. Při jejich výběru se řiďte zamýšleným stylem jízdy.

5. 4. 2016

Jak správně vybrat skateboard pro dítě?

Prkno je IN - zábava, životní styl a adrenalin pro děti, dospívající i dospělé. Možná ale toho o skateboardu moc nevíte, a přesto jím chcete udělat radost svému dítěti. U nás jste na správné adrese.

23. 3. 2016

Skateboard vyzkoušela i babička

Nadšení ze skateboardů v některých rodinách nezná mezí. Zdá se, že modely od českého výrobce inSPORTline odolají opravdu všemu - jízdním pokusům seniorů i psím zubům.

5. 2. 2016

všechny novinky