Průvodce výběrem
skateboardů


Skateboardy  >  Novinky  >  Levné skateboardy pro začátečníky

Levné skateboardy pro začátečníky

Mladí skejťáci si ve svých začátcích mohou vybrat mezi odolnými plastovými a dřevěnými prkny, která se pohybují v cenové relaci od 200 do 700 korun a nosnosti od 25 do 100 kilogramů.

Vůbec nejprodávanější dětský skateboard je Worker Junior s deskou z čínského javoru a světoznámými ložisky ABEC1. Na horní příčky oblíbenosti ho vynesla kvalita, atraktivní design a cena 350 korun v akci. Karel ho už odzkoušel a říká: „Tento skateboard je pro začátečníky výborný. Snadno se na něm učí jezdit a zatáčet, dobře se používá na dlouhých trasách.“ 

První skejt: Za dvě kila!

Ale i nejlevnější skateboardy Worker Kid plní ideálně svou funkci – jsou bezpečné, s pěkným potiskem a dobře se s nimi manipuluje. Stejně jako Worker Junior mají nosnost 40 kilogramů. Nezapomeňte ke skejtu pořídit také helmu a chrániče kolen, loktů a dlaní – například šestidílný dětský set. Prověřený e-shop nabízí všechno na jednom místě a za výhodné ceny. 

 

Sdílejte článek

Zveřejněno:


Novinky

Základní triky na skateboardu

I dospělí oceňují skateboardy, protože tato nová móda konečně přitahuje děti a mládež k pohybu. Dnes se podíváme na základní triky, které se provádějí na skateboardu.

16. 5. 2016

Skateboardy z bazaru: Ano, nebo ne?

Skateboardy jsou dnes velmi žádané, proto se hojně vyskytují také v bazarech se sportovními potřebami. V bazaru získáte skateboard levněji, vyplatí se však tento nákup po všech stránkách?

4. 5. 2016

Co o skateboardu vypovídají kolečka?

Velikost a tvrdost koleček podstatně ovlivňují jízdní vlastnosti skateboardu. Při jejich výběru se řiďte zamýšleným stylem jízdy.

5. 4. 2016

Jak správně vybrat skateboard pro dítě?

Prkno je IN - zábava, životní styl a adrenalin pro děti, dospívající i dospělé. Možná ale toho o skateboardu moc nevíte, a přesto jím chcete udělat radost svému dítěti. U nás jste na správné adrese.

23. 3. 2016

Skateboard vyzkoušela i babička

Nadšení ze skateboardů v některých rodinách nezná mezí. Zdá se, že modely od českého výrobce inSPORTline odolají opravdu všemu - jízdním pokusům seniorů i psím zubům.

5. 2. 2016

všechny novinky