Průvodce výběrem
skateboardů


Skateboardy  >  Novinky  >  Levné skateboardy pro začátečníky

Levné skateboardy pro začátečníky

Mladí skejťáci si ve svých začátcích mohou vybrat mezi odolnými plastovými a dřevěnými prkny, která se pohybují v cenové relaci od 200 do 700 korun a nosnosti od 25 do 100 kilogramů.

Vůbec nejprodávanější dětský skateboard je Worker Junior s deskou z čínského javoru a světoznámými ložisky ABEC1. Na horní příčky oblíbenosti ho vynesla kvalita, atraktivní design a cena 350 korun v akci. Karel ho už odzkoušel a říká: „Tento skateboard je pro začátečníky výborný. Snadno se na něm učí jezdit a zatáčet, dobře se používá na dlouhých trasách.“ 

První skejt: Za dvě kila!

Ale i nejlevnější skateboardy Worker Kid plní ideálně svou funkci – jsou bezpečné, s pěkným potiskem a dobře se s nimi manipuluje. Stejně jako Worker Junior mají nosnost 40 kilogramů. Nezapomeňte ke skejtu pořídit také helmu a chrániče kolen, loktů a dlaní – například šestidílný dětský set. Prověřený e-shop nabízí všechno na jednom místě a za výhodné ceny. 

 

Sdílejte článek

Zveřejněno:


Novinky

Skateboard, nebo longboard?

Vybíráte si nové prkno na pořádnou jízdu? Pak si nejspíše vybíráte mezi skateboardem a longboardem. Který je pro vás vhodnější?

30. 8. 2016

Nejlepší skate parky - Praha

Je krásně a láká vás to na skateboard? Kam však zamířit? Také nás to zajímalo a vyhledali jsme nejoblíbenější skateparky v české metropoli Praze.

2. 8. 2016

Kdy zvolit longboard a kdy mini board?

Longboard je delší prkno, které umožňuje stabilní a pohodlnou jízdu. Dá se na něm jet rychle a je v podstatě univerzální - využijete ho ve městě i při sjezdu. A pocit jako na surfu také není k zahození!

7. 7. 2016

Penny board - trošku jiný skateboard

Penny board je menší typ skateboardu s nízkou hmotností i cenou, stabilní, vyrobený vesměs z plastu a bez gripu. Představuje ideální dopravní prostředek do města, protože se vejde do batohu.

3. 6. 2016

Základní triky na skateboardu

I dospělí oceňují skateboardy, protože tato nová móda konečně přitahuje děti a mládež k pohybu. Dnes se podíváme na základní triky, které se provádějí na skateboardu.

16. 5. 2016

všechny novinky