Průvodce výběrem
skateboardů


Skateboardy  >  Novinky  >  Jak jezdit na skateboardu bezpečně?

Jak jezdit na skateboardu bezpečně?

Jízda na skateboardu se neobejde bez pádů. Jak zamezit zbytečným zraněním?

Pádům na skateboardu se nevyhne nikdo. Stačí to víc rozjet, najet na nějakou nerovnost, občas se můžete s někým srazit, nebo prostě jen neudržet balanc.

Základem je přilba

Přilba WORKER Stingray - drak

Základní bezpečnostní výbavou je kvalitní přilba, která vás ochrání před nepříjemným zraněním hlavy. Přilba je povinná pro děti a mládež při jízdě na kole, na skejtu se ale hodí taky. Přilby na skateboard koupíte v dobrých e-shopech.

Chraňte i kolena a ruce

Dále je dobrý se vybavit chrániči, který se prodávají pro skejt a inline. Dají se koupit i sety chráničů - na kolena, lokty a zápěstí.

Sdílejte článek

Zveřejněno:


Novinky

Penny board - trošku jiný skateboard

Penny board je menší typ skateboardu s nízkou hmotností i cenou, stabilní, vyrobený vesměs z plastu a bez gripu. Představuje ideální dopravní prostředek do města, protože se vejde do batohu.

3. 6. 2016

Základní triky na skateboardu

I dospělí oceňují skateboardy, protože tato nová móda konečně přitahuje děti a mládež k pohybu. Dnes se podíváme na základní triky, které se provádějí na skateboardu.

16. 5. 2016

Skateboardy z bazaru: Ano, nebo ne?

Skateboardy jsou dnes velmi žádané, proto se hojně vyskytují také v bazarech se sportovními potřebami. V bazaru získáte skateboard levněji, vyplatí se však tento nákup po všech stránkách?

4. 5. 2016

Co o skateboardu vypovídají kolečka?

Velikost a tvrdost koleček podstatně ovlivňují jízdní vlastnosti skateboardu. Při jejich výběru se řiďte zamýšleným stylem jízdy.

5. 4. 2016

Jak správně vybrat skateboard pro dítě?

Prkno je IN - zábava, životní styl a adrenalin pro děti, dospívající i dospělé. Možná ale toho o skateboardu moc nevíte, a přesto jím chcete udělat radost svému dítěti. U nás jste na správné adrese.

23. 3. 2016

všechny novinky