Průvodce výběrem
skateboardů


Skateboardy  >  Novinky  >  Jak jezdit na skateboardu bezpečně?

Jak jezdit na skateboardu bezpečně?

Jízda na skateboardu se neobejde bez pádů. Jak zamezit zbytečným zraněním?

Pádům na skateboardu se nevyhne nikdo. Stačí to víc rozjet, najet na nějakou nerovnost, občas se můžete s někým srazit, nebo prostě jen neudržet balanc.

Základem je přilba

Přilba WORKER Stingray - drak

Základní bezpečnostní výbavou je kvalitní přilba, která vás ochrání před nepříjemným zraněním hlavy. Přilba je povinná pro děti a mládež při jízdě na kole, na skejtu se ale hodí taky. Přilby na skateboard koupíte v dobrých e-shopech.

Chraňte i kolena a ruce

Dále je dobrý se vybavit chrániči, který se prodávají pro skejt a inline. Dají se koupit i sety chráničů - na kolena, lokty a zápěstí.

Sdílejte článek

Zveřejněno:


Novinky

Skateboard, nebo longboard?

Vybíráte si nové prkno na pořádnou jízdu? Pak si nejspíše vybíráte mezi skateboardem a longboardem. Který je pro vás vhodnější?

30. 8. 2016

Nejlepší skate parky - Praha

Je krásně a láká vás to na skateboard? Kam však zamířit? Také nás to zajímalo a vyhledali jsme nejoblíbenější skateparky v české metropoli Praze.

2. 8. 2016

Kdy zvolit longboard a kdy mini board?

Longboard je delší prkno, které umožňuje stabilní a pohodlnou jízdu. Dá se na něm jet rychle a je v podstatě univerzální - využijete ho ve městě i při sjezdu. A pocit jako na surfu také není k zahození!

7. 7. 2016

Penny board - trošku jiný skateboard

Penny board je menší typ skateboardu s nízkou hmotností i cenou, stabilní, vyrobený vesměs z plastu a bez gripu. Představuje ideální dopravní prostředek do města, protože se vejde do batohu.

3. 6. 2016

Základní triky na skateboardu

I dospělí oceňují skateboardy, protože tato nová móda konečně přitahuje děti a mládež k pohybu. Dnes se podíváme na základní triky, které se provádějí na skateboardu.

16. 5. 2016

všechny novinky