Průvodce výběrem
skateboardů


Skateboardy  >  Novinky  >  Hledáte dětský skateboard? Stačí levnější typ

Hledáte dětský skateboard? Stačí levnější typ

Na svém prvním skateboardu se děti potřebují hlavně naučit stabilitě.

Nejlevnější skateboardy koupíte i za méně než 300 korun. Jsou určeny přímo pro děti, kterým se skejt zalíbil a chtěly by se na něm naučit jezdit. Přeci jen není třeba kupovat drahé prkno, když nevíte, zda to bude synka, nebo dcerku bavit.

Dětské skateboardy

Přesto dbejte při výběru na kvalitní provedení skejtu - deska se dělá z javoru, důležitá jsou kvalitní ložiska (např. značky ABEC). Pro nejmenší jsou určeny skateboardy s nosností do 35-40 kg.

Skateboard WORKER Junior

Na obrázku je Skateboard WORKER Junior, který je určen právě pro nejmenší na naučení (není vhodný pro dělání triků, skákání...).

 

Sdílejte článek

Zveřejněno:


Novinky

Skateboard, nebo longboard?

Vybíráte si nové prkno na pořádnou jízdu? Pak si nejspíše vybíráte mezi skateboardem a longboardem. Který je pro vás vhodnější?

30. 8. 2016

Nejlepší skate parky - Praha

Je krásně a láká vás to na skateboard? Kam však zamířit? Také nás to zajímalo a vyhledali jsme nejoblíbenější skateparky v české metropoli Praze.

2. 8. 2016

Kdy zvolit longboard a kdy mini board?

Longboard je delší prkno, které umožňuje stabilní a pohodlnou jízdu. Dá se na něm jet rychle a je v podstatě univerzální - využijete ho ve městě i při sjezdu. A pocit jako na surfu také není k zahození!

7. 7. 2016

Penny board - trošku jiný skateboard

Penny board je menší typ skateboardu s nízkou hmotností i cenou, stabilní, vyrobený vesměs z plastu a bez gripu. Představuje ideální dopravní prostředek do města, protože se vejde do batohu.

3. 6. 2016

Základní triky na skateboardu

I dospělí oceňují skateboardy, protože tato nová móda konečně přitahuje děti a mládež k pohybu. Dnes se podíváme na základní triky, které se provádějí na skateboardu.

16. 5. 2016

všechny novinky