Průvodce výběrem
skateboardů


Skateboardy  >  Novinky  >  Hledáte dětský skateboard? Stačí levnější typ

Hledáte dětský skateboard? Stačí levnější typ

Na svém prvním skateboardu se děti potřebují hlavně naučit stabilitě.

Nejlevnější skateboardy koupíte i za méně než 300 korun. Jsou určeny přímo pro děti, kterým se skejt zalíbil a chtěly by se na něm naučit jezdit. Přeci jen není třeba kupovat drahé prkno, když nevíte, zda to bude synka, nebo dcerku bavit.

Dětské skateboardy

Přesto dbejte při výběru na kvalitní provedení skejtu - deska se dělá z javoru, důležitá jsou kvalitní ložiska (např. značky ABEC). Pro nejmenší jsou určeny skateboardy s nosností do 35-40 kg.

Skateboard WORKER Junior

Na obrázku je Skateboard WORKER Junior, který je určen právě pro nejmenší na naučení (není vhodný pro dělání triků, skákání...).

 

Sdílejte článek

Zveřejněno:


Novinky

Penny board - trošku jiný skateboard

Penny board je menší typ skateboardu s nízkou hmotností i cenou, stabilní, vyrobený vesměs z plastu a bez gripu. Představuje ideální dopravní prostředek do města, protože se vejde do batohu.

3. 6. 2016

Základní triky na skateboardu

I dospělí oceňují skateboardy, protože tato nová móda konečně přitahuje děti a mládež k pohybu. Dnes se podíváme na základní triky, které se provádějí na skateboardu.

16. 5. 2016

Skateboardy z bazaru: Ano, nebo ne?

Skateboardy jsou dnes velmi žádané, proto se hojně vyskytují také v bazarech se sportovními potřebami. V bazaru získáte skateboard levněji, vyplatí se však tento nákup po všech stránkách?

4. 5. 2016

Co o skateboardu vypovídají kolečka?

Velikost a tvrdost koleček podstatně ovlivňují jízdní vlastnosti skateboardu. Při jejich výběru se řiďte zamýšleným stylem jízdy.

5. 4. 2016

Jak správně vybrat skateboard pro dítě?

Prkno je IN - zábava, životní styl a adrenalin pro děti, dospívající i dospělé. Možná ale toho o skateboardu moc nevíte, a přesto jím chcete udělat radost svému dítěti. U nás jste na správné adrese.

23. 3. 2016

všechny novinky