Průvodce výběrem
skateboardů


Skateboardy  >  Novinky  >  Jak se jezdí na skateboardu se dvěma kolečky?

Jak se jezdí na skateboardu se dvěma kolečky?

Se dvěma kolečky? Správný board má přeci kolečka čtyři! Však taky na JD BUG Power-Surfer se spíš surfuje...

Známý výrobce "kolečkových strojů" JD BUG přinesl na trh unikátní skejt se dvěma kolečky, na kterém se užije spousta zábavy.

Jízda na tomto stroji připomíná spíš surfování, nebo snowboarding.

Skateboard JD BUG Power-Surfer

Úžasné také je, že na tomto "skateboardu" se nemusíte odrážet nohou, stačí pouze pohybovat nohou na desce dopředu a dozadu. Tím Power-Surfer rozhýbete. 

JD BUG Power-Surfer  váží pouze 2,7 kg, přitom má nosnost až 100 kilo!

Sdílejte článek

Zveřejněno:


Novinky

Základní triky na skateboardu

I dospělí oceňují skateboardy, protože tato nová móda konečně přitahuje děti a mládež k pohybu. Dnes se podíváme na základní triky, které se provádějí na skateboardu.

16. 5. 2016

Skateboardy z bazaru: Ano, nebo ne?

Skateboardy jsou dnes velmi žádané, proto se hojně vyskytují také v bazarech se sportovními potřebami. V bazaru získáte skateboard levněji, vyplatí se však tento nákup po všech stránkách?

4. 5. 2016

Co o skateboardu vypovídají kolečka?

Velikost a tvrdost koleček podstatně ovlivňují jízdní vlastnosti skateboardu. Při jejich výběru se řiďte zamýšleným stylem jízdy.

5. 4. 2016

Jak správně vybrat skateboard pro dítě?

Prkno je IN - zábava, životní styl a adrenalin pro děti, dospívající i dospělé. Možná ale toho o skateboardu moc nevíte, a přesto jím chcete udělat radost svému dítěti. U nás jste na správné adrese.

23. 3. 2016

Skateboard vyzkoušela i babička

Nadšení ze skateboardů v některých rodinách nezná mezí. Zdá se, že modely od českého výrobce inSPORTline odolají opravdu všemu - jízdním pokusům seniorů i psím zubům.

5. 2. 2016

všechny novinky