Průvodce výběrem
skateboardů


Skateboardy  >  Novinky  >  Jak se jezdí na skateboardu se dvěma kolečky?

Jak se jezdí na skateboardu se dvěma kolečky?

Se dvěma kolečky? Správný board má přeci kolečka čtyři! Však taky na JD BUG Power-Surfer se spíš surfuje...

Známý výrobce "kolečkových strojů" JD BUG přinesl na trh unikátní skejt se dvěma kolečky, na kterém se užije spousta zábavy.

Jízda na tomto stroji připomíná spíš surfování, nebo snowboarding.

Skateboard JD BUG Power-Surfer

Úžasné také je, že na tomto "skateboardu" se nemusíte odrážet nohou, stačí pouze pohybovat nohou na desce dopředu a dozadu. Tím Power-Surfer rozhýbete. 

JD BUG Power-Surfer  váží pouze 2,7 kg, přitom má nosnost až 100 kilo!

Sdílejte článek

Zveřejněno:


Novinky

Skateboard, nebo longboard?

Vybíráte si nové prkno na pořádnou jízdu? Pak si nejspíše vybíráte mezi skateboardem a longboardem. Který je pro vás vhodnější?

30. 8. 2016

Nejlepší skate parky - Praha

Je krásně a láká vás to na skateboard? Kam však zamířit? Také nás to zajímalo a vyhledali jsme nejoblíbenější skateparky v české metropoli Praze.

2. 8. 2016

Kdy zvolit longboard a kdy mini board?

Longboard je delší prkno, které umožňuje stabilní a pohodlnou jízdu. Dá se na něm jet rychle a je v podstatě univerzální - využijete ho ve městě i při sjezdu. A pocit jako na surfu také není k zahození!

7. 7. 2016

Penny board - trošku jiný skateboard

Penny board je menší typ skateboardu s nízkou hmotností i cenou, stabilní, vyrobený vesměs z plastu a bez gripu. Představuje ideální dopravní prostředek do města, protože se vejde do batohu.

3. 6. 2016

Základní triky na skateboardu

I dospělí oceňují skateboardy, protože tato nová móda konečně přitahuje děti a mládež k pohybu. Dnes se podíváme na základní triky, které se provádějí na skateboardu.

16. 5. 2016

všechny novinky